آموزش نحوه تکمیل تعهدنامه کارآموزان مشاوران خانواده

مقدمه

کارآموزان مشاور خانواده دارای دو مرحله علمی و عملی کارآموزی هستند که جهت طی دوره عملی کارآموزی، در ابتدا می‌بایست در سامانه نسبت به ثبت تعهدنامه که در ادامه به نحوه ثبت آن پرداخته می‌شود، اقدام نمایند.

 

 

ورود به پرتال

جهت ثبت تعهدنامه و دریافت آن، ابتدا لازم است کارآموزان مشاور خانواده وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارآموزان از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

 

فعال سازی و ورود

ثبت تعهدنامه

پس از ورود به کارتابل، می بایست از سربرگ «کارآموزان مشاوران خانواده» بر روی منوی «تعهدنامه» کلیک شود.

کارتابل

 

با کلیک بر روی این منو، در صفحه ظاهر شده مطابق شکل زیر، فرم تعهدنامه ظاهر می‌شود که می‌بایست نوع پذیرش در آن مشخص گردد و موارد تعهد مطالعه و تأیید شوند. پس از زدن تیک موارد تعهدنامه، جهت ثبت نهایی می‌بایست بر روی دکمه «ذخیره و ادامه» کلیک شود.

تعهدنامه

 

همچنین لازم به ذکر است با انتخاب گزینه «پذیرفته شده بدون آزمون» در قسمت «نوع پذیرش» مطابق شکل زیر، یک مورد به موارد تعهد اضافه می‌شود.

معاف از آزمون

 

دریافت تعهدنامه دوره کارآموزی مشاوره خانواده

پس از ثبت تعهدنامه، با کلیک بر روی دکمه «تعهدنامه دوره کارآموزی مشاوره خانواده»، می‌توان نسبت به دریافت تعهدنامه اقدام نمود.

دریافت تعهدنامه

 

کارآموز می‌بایست تعهدنامه را جهت آغاز دوره عملی کارآموزی به مرجع مربوطه تحویل دهد.

 

تعهدنامه

 

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

3

آخرین ویرایش: 13 اسفند 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو