بررسی ابلاغ توسط کارشناس رسمی

مقدمه

پس از ارسال ابلاغیه کارشناسی، درخواست کارشناسی در سامانه 1515 به کارتابل کارشناس/ کارشناسان رسمی ارجاع داده می‌شود تا کارشناس ابلاغیه وارده را بررسی و نسبت به پذیرش و عدم پذیرش آن اقدام نماید. در ادامه نحوه بررسی درخواست توسط کارشناس رسمی تشریح می‌گردد.

 

بررسی درخواست توسط کارشناس رسمی

پس از ارجاع درخواست به کارشناس رسمی، پیامک اطلاع رسانی به کارشناس ارسال می شود و در ادامه پس از مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه، می‌تواند ابلاغ را مشاهده کند و نسبت به تأیید و رد درخواست اقدام نماید.

در ابتدای پنل کاربری هر کارشناسی، داشبوردی در خصوص آخرین ابلاغیه‌ها و گزارش‌های کارشناسی ثبت شده توسط ایشان با وضعیت هر کدام جهت مدیریت هرچه بهتر امور کارشناس نمایش داده شده می‌شود. در صورت دریافت ابلاغیه کارشناسی، بخش مربوط به ابلاغیه ها، یک اعلان عددی قرمز رنگ، تعداد درخواست‌های جدید را نمایش می دهد و امکان مشاهده آن برای کارشناس فراهم شده است.

پنل کارشناس

 

بدین منظور کارشناس رسمی می‌بایست در پنل خود، از منوی «ابلاغیه های من» روی رکورد درخواست کلیک نماید.

ابلاغیه های من

 

پس از کلیک روی رکورد مربوطه، امکان تأیید و رد درخواست برای کارشناس رسمی وجود دارد.

تأیید درخواست کارشناسی

 

در صورتی که کارشناس رسمی درخواست را تأیید نکند و روی گزینه «رد وظیفه» کلیک نماید، در پنجره ظاهر شده مطابق شکل زیر، علت رد درخواست را ثبت می کند و درخواست به کارتابل کارشناس ارجاع دهنده جهت بررسی ارسال می‌شود و بررسی توسط کارشناس ارجاع دهنده مطابق راهنمای ثبت درخواست کارشناسی انجام می‌شود.

رد وظیفه

در صورتی که کارشناس رسمی درخواست را تأیید نماید و روی گزینه «قبول وظیفه»، کلیک کند، پنجره ای مطابق شکل زیر ظاهر می شود که تأیید نهایی کارشناس ثبت می گردد.

قبول وظیفه

پس از قبول وظیفه، کارشناس می بایست کار کارشناسی را انجام دهد و در انتهای فرایند کارشناسی مطابق راهنمای ثبت گزارش کارشناسی، نسبت به ثبت گزارش خود در سامانه اقدام نماید.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 6 بهمن 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو