بررسی درخواست خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار

مقدمه

کارآموزان وکالت پس از گذراندن دوره 18 ماهه کارآموزی و انجام کلیه تکالیف، به منظور شرکت در آزمون اختبار، می‌بایست نسبت به ثبت درخواست اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی مطابق راهنمای نحوه ثبت درخواست خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار اقدام نمایند. در ادامه نحوه مشاهده و بررسی درخواست‌های خاتمه تکالیف کارآموزی توصیح داده می‌شود.

 

 

ورود به پرتال

جهت مشاهده و بررسی درخواست‌های اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار، روسای محترم کمیسیون‌های کارآموزی وکالت استان، می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است روسای محترم کمیسیون‌های کارآموزی استانی از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام می‌نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت می‌‎گیرد. در صورتی که پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

مشاهده و بررسی درخواست‌ها

روسای محترم کمیسیون های کارآموزی وکالت استان، به منظور مشاهده درخواست های خاتمه تکالیف کارآموزی، می‌بایست در محیط کارتابل خود، بر روی سربرگ «اختصاص داده شده به نقش من» کلیک نموده و فهرست درخواست‌های وارده به کارتابل خود را مشاهده نمایند.

 

بررسی درخواست اختبار - کمیسیون کارآموزی وکالت استان

 

در ادامه به منظور بررسی هر کدام از درخواست ها کافیست بر روی هر یک از رکوردهای درخواست، کلیک نمایند تا وارد فرم درخواست شوند.

 

فهرست درخواست های خاتمه تکالیف

 

پس از بررسی محتوای درخواست اطلاعات کارآموز، به منظور انجام اقدام بر روی درخواست، می بایست بر روی گزینه «تخصیص به من» کلیک نموده تا امکان ثبت اقدام فراهم شود.

 

مشاهده درخواست خاتمه تکالیف

 

در ادامه، در صورت بررسی درخواست، بر روی گزینه «بروزرسانی» کلیک نموده تا مشخص شود که درخواست رسیدگی شده است.

بروزرسانی درخواست

 

پس از بروزرسانی، روی گزینه «ثبت و خاتمه» کلیک می‌شود.

درخواست خاتمه همکاری - تخصیص به من

 

اخذ گزارش

به منظور اخذ گزارش از درخواست‌های ثبت شده در استان، تنها کافیست از بالای فرم درخواست، بر روی گزینه «اطلاعات ثبت شده» کلیک نمایید تا در ادامه فهرستی از درخواست‌های ثبت شده نمایش داده می‌شود.

مشاهده اطلاعات ثبت شده درخواست ها

 

به منظور اخذ خروجی اکسل از درخواست‌ها، بر روی آیکون خروجی اکسل کلیک نموده تا فایل گزارش دانلود شود.

فهرست درخواست ها - اخذ خروجی اکسل

 

گزارش سیستمی از درخواست های اختبار

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

1

آخرین ویرایش: 17 بهمن 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.