ثبت اعضای کمیسیون ها و کمیته های اجرایی

مقدمه

رؤسای هیئت مدیره می‌توانند، به صورت سالانه اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی خود را در پرتال مرکز ثبت نمایند. در ادامه، نحوه ثبت اطلاعات اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی تشریح می‌گردد.

 

ثبت اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی

پس از ورود به پرتال، رئیس هیئت مدیره می‌بایست از سربرگ «پیوندهای سازمانی» وارد منوی «ثبت اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی» شود.

منوی ثبت اعضای کمیسیون ها و کمیته های اجرایی

 

 

با ورود به این منو، فرم ثبت اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی نمایش داده می‌شود که باید توسط رئیس هیئت مدیره، تکمیل شود.

فرم ثبت اطلاعات اعضای کمیسیون ها

 

در این فرم، اطلاعاتی از قبیل «نام کمیسیون»، «نوع شخص»، «سمت در کمیسیون» و «نام و نام خانوادگی عضو کمیسیون» تکمیل می‌شود. همچنین «کد ملی عضو»، «استان حوزه قضایی»، «شهر حوزه قضایی» و «شماره پروانه»، پس از ثبت نام و نام خانوادگی عضو، به صورت خودکار تکمیل می‌گردد. ثبت عضویت اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌ها منجر به اعمال تخفیف هنگام تمدید و به مدت یک سال می‌گردد که درصد تخفیف بستگی به تعرفه‌های مقرر (متناسب با نوع کمیسیون/ کمیته) دارد. رؤسای هیئت مدیره می‌توانند با کلیک بر گزینه «لغو معافیت تمدید»، معافیت تمدید عضو ثبت شده را لغو نمایند.

تعیین وضعیت معافیت

 

پس از ثبت و ذخیره اطلاعات، اطلاعات ثبت شده جهت بررسی برای کارشناس بازرسی ارسال می‌گردد.

 

بررسی اعضای ثبت شده کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی توسط کارشناس بازرسی

پس از ثبت اطلاعات اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های اجرایی توسط رؤسای هیئت مدیره، کارشناس بازرسی می‌بایست اطلاعات ثبت شده را بررسی کند. جهت بررسی اطلاعات، کارشناس بازرسی باید در کارتابل خود روی رکورد اطلاعات ثبت شده کلیک نماید.

رکورد اطلاعات ثبت شده

 

با کلیک روی رکورد اطلاعات، روی گزینه «تخصیص به من» کلیک می شود.

تخصیص به من

تخصیص به من

 

پس از تخصیص درخواست، کارشناس بازرسی می‌‌بایست اطلاعات ثبت شده را بررسی و نظر خود را ثبت نماید. پس از ثبت توضیحات و بروزرسانی، کارشناس بازرسی باید در صورت تأیید اطلاعات، روی گزینه «تأیید و خاتمه فرایند» کلیک نماید و در غیر این صورت جهت اصلاح اطلاعات و یا عدم تأیید، گزینه‌های «ارسال جهت اصلاح» و «عدم تأیید و خاتمه فرایند» را انتخاب نماید.

ثبت نظر کارشناس بازرسی

 

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 30 مهر 1402

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو