ثبت درخواست خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار

مقدمه

کارآموزان وکالت پس از گذراندن دوره 18 ماهه کارآموزی و انجام کلیه تکالیف، به منظور شرکت در آزمون اختبار، می‌بایست نسبت به ثبت درخواست اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار اقدام نمایند. در ادامه نحوه ثبت درخواست خاتمه تکالیف توصیح داده می‌شود.

 

ورود به پرتال

جهت ثبت درخواست اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی جهت صدور مجوز اختبار، کارآموزان وکالت می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارآموزان از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام می‌نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت می‌‎گیرد. در صورتی که پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت درخواست اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی

پس از ورود به محیط کاربری، در سربرگ «کارآموزان وکالت» مطابق شکل ذیل بر روی گزینه «درخواست اعلام خاتمه تکالیف کارآموزی» کلیک می‌شود.

درخواست اعلام خاتمه تکالیف

 

پس از ورود به فرم ثبت درخواست، کارآموزان وکالت می‌بایست در ابتدا بخش تعهدنامه را مطالعه و با ثبت تیکت تایید به آن متعهد شوند. در ادامه به منظور پرداخت هزینه درخواست، در انتهای فرم بر روی گزینه «پرداخت و نهایی کردن درخواست» کلیک می نمایند.

 

درخواست اعلام خاتمه تکالیف - تعهدنامه

 

پس از کلیک بر روی این گزینه، کاربر به درگاه پرداخت متصل می‌گردد و پس از پرداخت، درخواست وی ثبت و جهت بررسی به کارتابل رئیس محترم کمیسیون کارآموزی وکالت استان مربوطه ارسال می‌شود. در ادامه در صورت صدور مجوز اختبار از ناحيه كميسيون كارآموزي استان ،مطابق با زمانبندی اعلام شده جهت آزمون اختبار، کارآموزان می توانند در آزمون‌ها شرکت نمایند.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 15 خرداد 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو