ثبت درخواست سفر به عتبات عالیات

مقدمه

نیروی انسانی، مهم‌ترین و اثربخش‌ترین عامل در دستیابی به اهداف هر سازمان می‌باشد. ایجاد عوامل انگیزشی می‌تواند سبب افزایش مسئولیت‌پذیری و در پی آن ارائه خدمات با کیفیت مطلوب شود. واژه رفاه سازمانی در مدیریت منابع انسانی به فراهم کردن شرایطی برای کارکنان اطلاق می‌شود که شرایط کاری را برای آن‌ها به شکل محسوسی تحت تاثیر قرار می‌دهد و شامل مجموع فعالیت‌هایی می‌شود که مسائل و مشکلات کارکنان را حل نموده و بسیاری از نیازهای سازمان مانند نیازهای مادی معنوی و جسمی را برطرف می‌نماید. به همین دلیل بسیاری از سازمان‌ها برنامه‌های رفاهی خود را با توجه به نیازهای کارکنان خود و با هدف تامین رضایت ایشان انجام می‌دهند.

 

امور رفاهی مرکز

کمیسیون امور فرهنگی و رفاهی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در راستای دستیابی به اهداف فوق الذکر، اقدام به ایجاد تسهیلاتی همچون سفر به عتبات و عالیات نموده است. در ادامه نحوه ثبت نام و بهره برداری از این تسهیلات توضیح داده می‌شود.

 

فرایند ثبت درخواست عتبات و عالیات

ورود به پرتال

جهت ثبت درخواست سفر به عتبات عالیات، ابتدا لازم است کارمندان مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارمندان از قسمت «ورود کارمندان و همکاران مرکز» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت درخواست سفر به عتبات عالیات

پس از ورود به محیط کاربری، مطابق شکل زیر از سربرگ «رفاهیات» و در منوی «عتبات عالیات»، می توان نسبت به ثبت درخواست اقدام نمود.

منوی عتبات عالیات

 

پس از کلیک بر این منو، در فرم ظاهر شده مطابق شکل زیر، می بایست اطلاعاتی از قبیل شماره تماس اضطراری، تاریخ اعتبار پاسپورت و شماره پاسپورت تکمیل گردد.

تکمیل اطلاعات

 

در قسمت «لیست نفرات همراه»، با کلیک بر روی دکمه «+» مطابق شکل زیر می توان مشخصات افراد همراه را ثبت نمود.

لیست نفرات همراه

 

در منوی ظاهر شده در بخش «لیست نفرات همراه»، اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، نسبت، کد ملی، جنسیت و سایر موارد مربوطه تکمیل می شود و جهت ثبت نهایی درخواست، روی دکمه «ذخیره» کلیک می شود.

اطلاعات نفرات همراهذخیره

 

پس از ثبت درخواست، درخواست جهت بررسی به کارتابل کارشناس مربوطه ارسال می شود و نتیجه بررسی به متقاضی اطلاع رسانی می گردد.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو