راهنمای ارائه کار تحقیقی

مقدمه

پس از ثبت درخواست ارائه پیشنهاد کار تحقیقی مطابق راهنمای ثبت کار تحقیقی توسط کارآموزان وکالت و تایید کمیسیون کارآموزی استان و مشخص شدن زمان و محل ارائه کار تحقیقی، در ادامه کارآموزان پس از آماده سازی کار تحقیقی خود و گذشت بازه زمانی مشخص شده، می بایست نسبت به بارگذاری اطلاعات تحقیق صورت گرفته و اعلام آمادگی تحقیق مبادرت ورزند. در ادامه فرایند اعلام آمادگی ارائه کار تحقیقی توضیح داده می‌شود.

 

اعلام آمادگی ارائه کار تحقیقی

کارآموزان وکالت به منظور اعلام آمادگی، با مراجعه به کارتابل خود و در قسمت «کار تحقیقی»، بر روی درخواست خود کلیک می‌ نمایند.

درخواست ارائه کار تحقیقی

 

پس از ورود به درخواست خود، در ادامه وارد سربرگ «ارائه کار تحقیقی» می‌شوند.

اعلام آمادگی کار تحقیقی - درخواست کار تحقیقی

 

در ادامه به منظور ثبت درخواست، بر روی گزینه «ثبت اطلاعات جدید» کلیک نموده و وارد فرم مربوطه می‌شوند.

اعلام آمادگی کار تحقیقی - ثبت اطلاعات جدید

پس از ورود به فرم ثبت اطلاعات کار تحقیقی، اقدام به درج اطلاعات کار تحقیقی صورت گرفته از جمله چکیده و بارگذاری فایل کار تحقیقی می‌نمایند. (موضوع کار تحقیقی با توجه به اینکه پیش‌تر به تایید کمیسیون کارآموزی استان رسیده است، به صورت سیستمی فراخوانی می‌شود)

اعلام آمادگی کار تحقیقی

 

در صورت رد درخواست، کار به کارتابل کارآموز برگشته و ایشان امکان ویرایش را خواهد داشت. اما در صورت تأیید درخواست ارائه شده در کمیسیون کارآموزی وکالت استان و به‌روزرسانی درخواست، کمیسیون امکان ثبت نتیجه ارزیابی را در اقلام اطلاعاتی فرم بررسی ارائه تحقیق داشته باشند.

 

بررسی درخواست و ثبت نتیجه ارزیابی

پس از تایید درخواست و ارائه کار تحقیقی، در نهایت کمیسیون کارآموزی وکالت استان می‌تواند با مراجعه به درخواست کارآموز، از قسمت سربرگ «ارزیابی نهایی»، نسبت به ثبت نتیجه کار تحقیقی کارآموز (قابل قبول و غیر قابل قبول) اقدام نماید.

ارزیابی کار تحقیقی

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 20 خرداد 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو