راهنمای اعلام نظر در خصوص تغییر حوزه آزمون 1400

مقدمه

وکلای محترم متقاضی تغییر حوزه در آزمون سال 1400، به منظور اعلام تصمیم نهایی خود در باب وضعیت تغییر حوزه قضایی، می‌بایست با ثبت درخواست پشتیبانی، تصمیم خود را به معاونت محترم وکلا اعلام نمایند. در راهنمای حاضر، فرایند ثبت درخواست و اعلام نتیجه نهایی توضیح داده می‌شود.

 

ورود به پرتال

به منظور ثبت درخواست پشتیبانی، وکلا محترم می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است کارآموزان از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال‌سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام می‌نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت می‌‎گیرد. در صورتی که پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت درخواست پشتیبانی و اعلام حوزه قضایی

وکلای محترم، پس از ورود به محیط کاربری، از قسمت سربرگ «پشتیبانی»، بر روی گزینه «ثبت درخواست پشتیبانی» کلید می نمایند.

درخواست پشتیبانی

 

در ادامه وارد فرم مربوطه شده و می‌بایست به منظور ثبت درخواست، در قسمت «شرح درخواست» نسبت به انتخاب دپارتمان، موضوع درخواست و درج توضیحات اقدام نمایند. به منظور اعلام نظر نهایی خود در باب تغییر حوزه، در قلم اطلاعاتی دپارتمان، می بایست «معاونت وکلا» را انتخاب نمایند.

دپارتمان معاونت وکلا

 

در ادامه، پس از انتخاب معاونت وکلا، می‌بایست موضوع درخواست را مطابق تصویر ذیل، «قبولی‌های تغییر حوزه آزمون 1400» انتخاب نمایند.

موضوع تیکت

 

در ادامه، وکلای محترم، در قلم اطلاعاتی «توضیحات» متن درخواست و تصمیم نهایی در باب تغییر حوزه قضایی، اعلام می‌نمایند. در انتها به منظور ثبت و ارسال درخواست، بر روی گزینه «ارسال» کلیک می‌نمایند.

شرح درخواست پشتیبانی

 

پس از ثبت درخواست پشتیبانی و اعلام تصمیم نهایی، درخواست به کارتابل کارشناس معاونت وکلا جهت بررسی و انجام اقدامات لازم ارسال می‌گردد. پس از انجام فرایندهای مربوطه، نتیجه به اطلاع وکلای محترم خواهد رسید.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 4 تیر 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.