راهنمای اعلام همکاری در امور خیریه

مقدمه

به منظور پیشبرد و تکمیل هر چه بهتر پروژه‌های خیریه در مرکز، فرایند ثبت درخواست همکاری در امور خیریه در پرتال مرکز طراحی شده است تا هر کدام از اعضا محترم مرکز اعم از وکلا، کارشناسان رسمی، مشاوران خانواده و همکاران ستادی که تمایل به همکاری در طرح‌ها و پروژه‌های خیریه مرکز را دارند بتوانند در حوزه‌های مختلف مشارکت نمایند. در ادامه، نحوه ثبت درخواست اعلام همکاری در پرتال مرکز توضیح داده می‌شود.

 

فرایند ثبت درخواست اعلام همکاری

ورود به پرتال

جهت اعلام همکاری در امور خیریه، ابتدا لازم است اعضای مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

 

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است اعضا از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

 

ورود اعضا

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

 

فعال سازی و ورود

 

پس از ورود به محیط کاربری، لازم است اعضا از منوی «سایت­ های من» وارد قسمت «پرتال اعضا» شوند.

 

منوی سایت های من

 

ثبت درخواست اعلام همکاری

پس از ورود به «پرتال اعضا»، مطابق شکل ذیل از سربرگ «خدمات حقوقی» و در منوی «اعلام همکاری در امور خیریه»، می توان نسبت به اعلام همکاری اقدام نمود.

 

منوی اعلام همکاری

 

در فرم ظاهر شده مطابق شکل زیر، متقاضیان محترم می‌بایست نام سازمان، حوزه همکاری و سمت سازمانی خود را مشخص نمایند و جهت ثبت نهایی اطلاعات خود، روی دکمه «ذخیره» کلیک نمایند.

 

فرم اعلام همکاری

 

پس از ثبت نهایی، درخواست ثبت شده جهت بررسی به کارتابل کارشناس مربوطه ارسال می‌شود و نتیجه از طریق پیامک به متقاضیان محترم اطلاع‌رسانی می‌شود.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو