راهنمای ثبت درخواست همکاری افتخاری

مقدمه

اعضای محترم مرکز و افرادی که تمایل نسبت به همکاری افتخاری در حوزه های مختلف با مرکز دارند، می‌توانند درخواست خود را به صورت سیستمی در سایت مرکز (برای مردم و مخاطبان خارج از مرکز) و یا در داخل پرتال مرکز (برای اعضای مرکز) ثبت نمایند تا درخواست توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه نحوه ثبت درخواست به تفکیک تشریح می‌گردد.

 

ثبت درخواست همکاری افتخاری توسط اعضای مرکز

اعضای مرکز که تمایل به ثبت درخواست همکاری دارند، می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است اعضای مرکز از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال‌سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت ‎گیرد. در صورتی که اعضای مرکز پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

پس از ورود به پرتال، اعضای مرکز می‌توانند از سربرگ «خدمات عمومی» و از منوی «درخواست همکاری افتخاری»، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

خدمات عمومی

 

با کلیک بر این گزینه در فرم ظاهر شده مطابق شکل زیر می توان اطلاعات مربوطه را تکمیل نمود.

فرم خدمات عمومی

 

در قلم اطلاعاتی «شغل»، اعضای مرکز شغل خود را انتخاب می کنند.

قلم اطلاعاتی شغل

 

در قلم اطلاعاتی «مهارت در حوزه رسانه و روابط عمومی» اعضای مرکز مهارت خود را در حوزه مربوطه ثبت می کنند. در قسمت «مهارت های نرم افزاری»، با کلیک بر «+»، امکان افزودن مهارت های نرم افزاری وجود دارد.

مهارت های نرم افزاری

 

پس از ثبت تمام اطلاعات بر گزینه «ذخیره» کلیک می شود تا درخواست توسط کارشناس مربوطه بررسی گردد.

 

ثبت درخواست همکاری افتخاری توسط مردم

مردمی که تمایل به ثبت درخواست همکاری دارند، می‌­بایست وارد سایت مرکز شوند و در فرم مربوطه نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود از جمله نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره همراه و سایر اطلاعات لازم اقدام نمایند.

 

فرم همکاری عمومی

 

در قلم اطلاعاتی «شغل»، افراد شغل خود را انتخاب می کنند.

قلم اطلاعاتی شغل

 

در قلم اطلاعاتی «مهارت در حوزه رسانه و روابط عمومی» افراد مهارت خود را در حوزه مربوطه ثبت می کنند. در قسمت «مهارت های نرم افزاری»، با کلیک بر «+»، امکان افزودن مهارت های نرم افزاری وجود دارد.

مهرات های نرم افزاری

 

پس از ثبت تمام اطلاعات بر گزینه «ذخیره» کلیک می شود تا درخواست توسط کارشناس مربوطه بررسی گردد.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 24 آبان 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو