راهنمای ثبت فیش بانکی کارشناسان رسمی

مقدمه

پس از انجام کار کارشناسی توسط کارشناسان رسمی و ارائه گزارشات کارشناسی به مقام قضائی، فیش بانکی مربوط به حق الزحمه کارشناس یا هیئت کارشناسی، به ایشان تحویل می‌گردد تا با ارائه آن به مراکز استان، حق الزحمه پرداخت گردد. در ادامه نحوه ثبت فیش بانکی توسط کارشناسان رسمی تشریح می‌گردد.

ورود به پرتال

جهت ثبت فیش بانکی ابتدا لازم است کارشناسان محترم وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است کارشناسان رسمی از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

فعال سازی و ورود

ثبت فیش بانکی

با ورود به کارتابل، کارشناسان رسمی می‌توانند با مراجعه به سربرگ «کارشناسان رسمی» و از طریق منوی «ثبت فیش بانکی»، وارد فرم مربوطه شوند.

فرم ثبت فیش بانکی

 

با ورود به فرم مربوطه، نوع فیش، تاریخ فیش و مبلغ فیش مشخص می‌شود و تصویر روی فیش و پشت فیش بارگذاری می‌گردد.

فرم ثبت فیش بانکی

 

در قسمت نوع فیش، مشخص می‌شود که فیش از نوع انفرادی و یا هیئتی بوده است. در صورتی که نوع هیئتی انتخاب شود، تعیین می‌گردد که اعضای هیئت جز مرکز و یا کانون بوده‌اند.

نوع فیش

اعضای مرکز

 

در صورتی که اعضا از مرکز باشند، در کادر ظاهر شده، اسامی اعضا ثبت می‌شود.

ثبت اسامی اعضای مرکزثبت اسامی اعضای مرکز

 

با کلیک بر روی گزینه «+/-» می‌توان تعداد سطرهای جدول را متناسب با تعداد کارشناسان مورد نظر، افزایش و یا کاهش داد. همچنین با کلیک بر روی گزینه «» امکان جستجوی اسامی وجود دارد.

جستجوی اسامی کارشناسان

 

پس از ثبت اطلاعات لازم در فرم، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک می‌شود.

ذخیره اطلاعات

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 20 تیر 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو