راهنمای ثبت نام رویداد لایحه برتر

مقدمه

وکلا و کارآموزان وکالت محترم مرکز و کانون می‌توانند جهت شرکت در رویداد لایحه برتر، لوایح خود را در سامانه ثبت نمایند تا در ادامه لوایح ارسالی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و لوایح برتر انتخاب شوند. در ادامه، نحوه ثبت درخواست در رویداد لایحه به تفکیک وکلا و کارآموزان وکالت محترم مرکز و کانون تشریح می‌گردد.

 

فرایند ثبت لایحه توسط وکلا و کارآموزان وکالت مرکز

ورود به پرتال

جهت ثبت لایحه، ابتدا لازم است وکلا و کارآموزان وکالت محترم مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است وکلا از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت لایحه

پس از ورود به محیط کاربری، وکلا و کارآموزان می‌توانند از سربرگ «وکلا» و از منوی «لایحه برتر»، نسبت به ثبت لایحه خود اقدام نمایند.

منوی لایحه برتر

 

همچنین کارآموزان وکالت محترم نیز می‌توانند پس از ورود به محیط کاربری، از قسمت سربرگ «کارآموزان وکالت» بر روی گزینه «لایحه برتر» نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

لایحه برتر - کارآموزان وکالت

 

با ورود به فرم مربوطه، در فرم ظاهر شده مطابق تصویر ذیل، با توجه موضوع لایحه مورد نظر، عنوان کمیته از بین عناوین موجود انتخاب می‌شود و توضیحات لازم درج می‌گردد. همچنین مستند یا مستندات مربوط به لایحه مطابق فرمت‌های مجاز قید شده، بارگذاری می‌شود.

فرم ثبت لایحه

 

با کلیک بر روی گزینه «-/+»، امکان افزودن لوایح دیگر و یا حذف لایحه وجود دارد. پس از ثبت موارد لازم، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک می‌شود.

 

نکته: لازم به ذکر است که ثبت و بارگذاری لوایح حداکثر در دو کمیته امکان پذیر است.

 

نحوه ثبت لایحه توسط وکلا و کارآموزان وکالت کانون

وکلا و کارآموزان محترم کانون می‌توانند جهت ثبت لاویح خود به فرم ثبت نام لایحه برتر مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اقلام اطلاعاتی و بارگذاری لوایح در کمیته های مربوطه اقدام نمایند. پس از ورود به فرم مربوطه، در قسمت «اطلاعات فردی»، مشخصات فردی مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی شماره پروانه، حوزه قضایی، شماره همراه ثبت می‌شوند. در ادامه و در بخش «ارسال لوایح»، با توجه موضوع لایحه مورد نظر، عنوان کمیته از بین عناوین موجود انتخاب می‌شود و توضیحات لازم درج می‌گردد. همچنین مستند یا مستندات مربوط به لایحه مطابق فرمت‌های مجاز قید شده، بارگذاری می‌شود.

فرم ثبت لایحه ـ وکلای کانون

با کلیک بر روی گزینه «-/+»، امکان افزودن لوایح دیگر و یا حذف لایحه وجود دارد. پس از ثبت موارد لازم، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک می‌شود.

 

نکته: لازم به ذکر است که ثبت و بارگذاری لوایح حداکثر در دو کمیته امکان پذیر است.

 

نحوه بررسی لوایح ثبت شده

پس از ثبت لوایح توسط وکلا و کارآموزان محترم مرکز و کانون، درخواست‌های ثبت شده به کارتابل دپارتمان آموزش و پژوهش ارسال می‌گردد.

رکورد درخواست لایحه

 

اعضا محترم کمیته‌ها پس از ورود به کارتابل خود در پرتال مرکز، می‌توانند با کلیک بر روی رکورد درخواست‌ها، اطلاعات ثبت شده را مشاهده و نسبت به ارزیابی و اعلام نظر اقدام می‌نمایند. پس از بررسی و ارزیابی کلیه درخواست در کمیته‌های دپارتمان آموزش و پژوهش، لوابح برتر انتخاب و در رسانه‌های مرکز اطلاع رسانی می‌شوند.

 

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 5 مرداد 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو