راهنمای مشاهده وضعیت پرونده مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره

مقدمه

وضعیت پرونده مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره با توجه به فرایندهای طی شده از جمله فرایند جذب، کارآموزی و غیره در حوزه های مختلف در پرتال مرکز قابل مشاهده است که در ادامه نحوه مشاهده وضعیت پرونده توسط مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره تشریح می‌گردد.

ورود به پرتال

به منظور مشاهده وضعیت پرونده، مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره در قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال‌سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت ‎گیرد. در صورتی که مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

مشاهده وضعیت پرونده مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره

مشاوران خانواده می‌بایست پس از ورود به کارتابل خود، از سربرگ «مشاوران خانواده» وارد منوی «وضعیت پرونده» شوند.

سربرگ وضعیت پرونده

 

همچنین کارآموزان مشاوره نیز می‌بایست پس از ورود به کارتابل خود، از سربرگ «کارآموزان مشاوران خانواده» وارد منوی «وضعیت پرونده» شوند.

سربرگ وضعیت پرونده

 

با کلیک روی این منو، مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره می‌توانند رکورد اطلاعات خود را مشاهده نمایند.

رکورد اطلاعات

 

با کلیک بر رکورد مربوطه، مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره می‌توانند وضعیت پرونده خود را مشاهده کنند که در بخش راهنمای وضعیت پرونده، اطلاعات لازم در خصوص وضعیت پرونده ثبت شده است که مشاوران خانواده و کارآموزان مشاوره می‌توانند با توجه به این راهنما، در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهند.

وضعیت پرونده

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 24 تیر 1402

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو