راهنمای ورود به سامانه

جهت ورود به سامانه ابتدا لازم است کارمندان و سایر اعضای مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

صفحه ورود

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارمندان از قسمت «ورود کارمندان و همکاران مرکز» و سایر اعضا از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا و کارمندان

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

صفحه ورود به پرتال

 

در این مرحله، پیامکی حاوی رمز عبور جهت انجام اولین ورود به کاربر ارسال می­‌گردد.

 

پیامک حاوی رمز عبور

 

پس از دریافت پیامک، لازم است از بخش 2 از شکل فوق و از قسمت «ورود به پرتال» با ورود کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور ارسال شده در پیامک نسبت به ورود اقدام نمایند. پس از ورود، در صفحه ظاهر شده مطابق شکل زیر، می­ بایست رمز جدید که شامل حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و عدد باشد، تعریف شود.

 

صفحه ایجاد رمز عبور

 

پس از ایجاد رمز عبور و ذخیره آن، کاربر می­ تواند وارد محیط کاربری خود گردد.

 

محیط کاربری

 

همچنین لازم به ذکر است در صورتی که حساب کاربری فعال باشد، نیازی به فعال سازی نیست و از ابتدا می­ توان از قسمت «ورود به پرتال» با ورود کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد محیط کاربری شد.

 

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

9

آخرین ویرایش: 9 اردیبهشت 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو