نحوه ثبت سفارش غذا

مقدمه

مدیران، کارمندان و پرسنل محترم مرکز، می‌توانند به منظور ثبت درخواست سفارش غذا، به کارتابل پرسنلی خود در پرتال مرکز مراجعه نموده و اقدام به رزرو برنامه غذایی خود نمایند. در ادامه، فرایند ثبت درخواست توضیح داده می‌شود.

 

نحوه ثبت سفارش غذا

ورود به پرتال

جهت ثبت سفارش غذا لازم است پرسنل محترم مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارمندان از قسمت «ورود کارمندان و همکاران مرکز» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود کارمندان

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل زیر و از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال سازی حساب صورت گیرد.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت سفارش غذا

پس از ورود به محیط کاربری، کارمندان می‌توانند در سربرگ «پیوندهای سازمانی»، از منوی «سفارش غذای هفته آینده» نسبت به ثبت غذا اقدام نمایند.

ثبت غذای هفته آینده

 

با ورود به این منو، مطابق شکل زیر می‌توان غذای مربوط به هفته جاری و یا هفته آتی را رزرو نمود. بدین منظور ابتدای فرم و در قسمت «سفارش» با انتخاب نوع هفته «آینده» و یا «جاری» فهرست غذای مربوط به آن هفته جهت انتخاب نمایش داده می‌شود.

انتخاب زمان

 

فرم ثبت غذا

 

به منظور سفارش غذا در روزهای مورد نظر، می‌توان مطابق شکل زیر نسبت به رزرو غذا اقدام نمود. همچنین در صورت نیاز به ثبت بیش از یک غذا، تعداد مورد نظر در بخش «تعداد غذای آزاد» ثبت می‌گردد. پس از تکیل برنامه غذایی هفته و در صورت تایید، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک می‌شود.

رزرو غذا

 

پس از ذخیره سفارشات، در قسمت «اطلاعات ثبت شده»، رکورد ذخیره شده قابل مشاهده است که می‌توان تا ساعت 9 روز مورد نظر، با کلیک بر روی رکورد درخواست، درخواست را ویرایش کرد و نسبت به رزرو و یا حذف غذای آن روز و یا روزهای آتی اقدام نمود.

رکورد درخواست

 

جهت ویرایش سفارشات، پس از کلیک بر روی رکورد درخواست، در صفحه ظاهر شده مطابق شکل زیر، ویرایش صورت می‌گیرد و بر روی گزینه «بروزرسانی» کلیک می‌شود.

ویرایش سفارشات

 

با بروزرسانی صورت گرفته، رکورد درخواست نیز بروزرسانی می‌شود و تغییرات اعمال می‌گردد.

ویرایش صورت گرفته

 

ثبت غذای مهمان

در صورت نیاز به سفارش غذا برای مهمان، نمایندگان واحد/ معاونت مربوطه حسب دسترسی می‌توانند تعداد غذای مورد نیاز برای مهمان را مطابق شکل ذیل، در قسمت «تعداد غذای مهمان» ثبت نمایند.

ثبت غذای مهمان

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 15 مهر 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو