نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی مرکز

مقدمه

با توجه به برگزاری دوره های آموزشی توسط مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده، متقاضیان شرکت در دوره می توانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند که نحوه ثبت نام توسط متقاضیان در ادامه تشریح می گردد.

 

ثبت نام در دوره های آموزشی توسط اعضای مرکز

با توجه به این که اعضای مرکز، دارای پرتال کاربری هستند، می بایست در ابتدا وارد کارتابل خود شوند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ورود به پرتال

جهت ثبت نام در دوره های آموزشی مرکز، اعضای مرکز می بایست وارد کارتابل خود در سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است اعضای مرکز از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال‌سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت ‎گیرد. در صورتی که اعضا پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

فعال سازی و ورود

 

ثبت نام در دوره های آموزشی

پس از ورود به پرتال، اعضای مرکز باید در سربرگ «آموزش» وارد منوی «دوره های آموزشی تخصصی» شوند.

سربرگ آموزش

 

با ورود به این منو، در فرم ظاهر شده مطابق شکل زیر، استان متقاضی و عنوان دوره انتخاب می شود.

فرم ثبت نام

 

با انتخاب دوره، اطلاعات مربوط به زمان و محل برگزاری و اطلاعات استاد دوره نمایش داده می شود و با کلیک بر گزینه پرداخت، متقاضی می تواند مبلغ مربوط به دوره را پرداخت نماید.

اطلاعات دوره

 

ثبت نام در دوره های آموزشی توسط افراد خارج از مرکز

افراد خارج از مرکز نیز می توانند در صورت نیاز، جهت ثبت نام در دوره های آموزشی مرکز، به سایت مرکز به آدرس https://hub.23055.ir/ou مراجعه نمایند. با مراجعه به این آدرس، فرم ثبت نام نمایش داده می شود.

فرم ثبت نام در دوره

 

جهت ثبت نام در دوره های آموزشی، اقلام اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، استان، کد ملی، جنسیت، شماره همراه، نوع شخص و عنوان دوره تکمیل می گردد. با انتخاب نوع دوره، اطلاعات مربوط به دوره نمایش داده می شود.

اطلاعات دوره

 

در این مرحله، روی گزینه «پرداخت» کلیک می شود و متقاضی می تواند مبلغ مربوط به دوره را پرداخت نماید.

 

 

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 3 بهمن 1402

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو