نحوه مشاهده پرونده های افراد در سامانه جذب

جهت مشاهده پرونده های افراد لازم است کاربران وارد سایت «jazb.23055.ir» شده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایند.

صفحه ورود به حساب کاربری

 

پس از ورود به صفحه ظاهر شده مطابق شکل زیر، به صورت خودکار پیامکی حاوی کد به شماره تلفن همراه کاربر ارسال می شود که با ورود آن کد در قسمت «کد پیامک شده» و کلیک بر دکمه «ثبت» کاربران می توانند وارد صفحه لیست پرونده های خود شوند.

ورود کد پیامک شده

 

پس از ورود، در صفحه ظاهر شده لیست پرونده های کاربر قابل مشاهده است که در این بخش کاربران باید به عنوان «همکار ستادی» وارد شوند.

پرونده های کاربر

 

پس از کلیک بر این قسمت، مطابق شکل زیر محیط کاربری ظاهر می شود که به طور پیش فرض بر روی منوی «داشبورد» قرار دارد.

داشبورد

 

جهت مشاهده پرونده های افراد لازم است ابتدا کاربران روی منوی «پرونده» کلیک نمایند که با کلیک بر روی این گزینه، منوهای دیگری از جمله «پرونده های افراد» ظاهر می شود.

منوی پرونده

 

با کلیک بر روی گزینه «پرونده های افراد»، مطابق شکل زیر پرونده های مربوط به افراد مختلف نمایش داده می شود.

پرونده های افراد

 

با کلیک بر روی نام شخص، در صفحه ظاهر شده مطابق شکل زیر امکان ویرایش و تکمیل اطلاعات شخص در قالب منوهای مختلف از قبیل «ویرایش اطلاعات فردی»، «اطلاعات تماس»، «اطلاعات آدرس»، «ارتباط با شرکت»، «همکاری» و سایر منوهای مربوطه وجود دارد.

ویرایش اطلاعات

 

همچنین در صفحه ابتدایی پرونده های افراد، امکان ویرایش، مشاهده وضعیت پرونده، به روزرسانی، ایجاد پرونده جدید، دریافت خروجی اکسل و فیلتر جهت جستجو وجود دارد.

ابزارها

 

با کلیک بر دکمه «ویرایش»، می توان وضعیت پرونده و توضیحات را ویرایش کرد و در صورت نیاز به بارگذاری فایل، می توان از بخش «مدیریت فایل ها» و با کلیک بر علامت «  » اقدام نمود. پس از اعمال تغییرات می بایست بر دکمه «ثبت» کلیک شود. همچنین جهت انصراف و عدم ثبت تغییرات از دکمه «بستن» استفاده می شود.

ویرایش

 

با کلیک بر دکمه «مشاهده وضعیت پرونده»، می توان وضعیت پرونده و بخش های ناقص آن را جهت تکمیل اطلاعات مشاهده نمود. با کلیک بر دکمه «تکمیل اطلاعات» در این بخش، کاربران وارد قسمت مربوطه جهت تکمیل اطلاعات می شوند.

وضعیت پرونده تکمیل اطلاعات

 

با کلیک بر دکمه «فیلتر» با علامت « » منویی در صفحه ظاهر می شود که می توان به کمک آن، به شیوه های مختلف پرونده مورد نظر را جستجو کرد.

فیلتر

نحوه جستجو

 

جهت خروج از محیط کاربری، کاربران می توانند با کلیک بر نام خود در قسمت بالایی صفحه، بر گزینه «خروج» کلیک نمایند.

خروج

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 19 بهمن 1400

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.