نحوه ورود دو مرحله ای به پرتال مرکز

مقدمه

با هدف ارتقاء سطح امنیت سامانه جامع پرتال اعضا مرکز و با توجه به گسترش روز افزون دامنه بهره‌برداری از سامانه از سوی کارمندان، اعضا و عموم مردم، نحوه ورود به سامانه به صورت احراز هویت دو مرحله‌ای تغییر کرده و بروزرسانی گردیده است که در ادامه فرایند ورود به سامانه جهت استحضار مخاطبان مرکز تشریح می گردد.

 

ورود به پرتال

جهت ورود به پنل کاربری در پرتال مرکز، ابتدا لازم است کارمندان و اعضای مرکز وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل زیر لازم است کارمندان از قسمت «ورود کارمندان و همکاران مرکز» و اعضا از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا و کارمندان

 

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت ‎گیرد. در صورتی که کارمندان/اعضا پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

فعال سازی و ورود

 

هنگام ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور، با کلیک بر گزینه «ورود»، پیامکی حاوی کد تأییدیه ورود به کاربر ارسال می گردد. کد تأییدیه دریافت شده باید در بخش مشخص شده در تصویر زیر وارد شود.

ورود کد تأیید

پس از وارد کردن کد تأییدیه، کاربر وارد محیط کاریری خود می گردد.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

0

آخرین ویرایش: 10 اردیبهشت 1403

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

جستجو