مقدمه

کارآموزان محترم متقاضی تغییر حوزه در آزمون سال 1400، به منظور اعلام تصمیم نهایی خود در باب وضعیت تغییر حوزه قضایی، می‌بایست با ثبت درخواست پشتیبانی، تصمیم خود را به کمیسیون کارآموزی وکالت کشوری اعلام نمایند. در راهنمای حاضر، فرایند ثبت درخواست و اعلام نتیجه نهایی توضیح داده می‌شود.

 

ورود به پرتال

به منظور ثبت درخواست پشتیبانی، کارآموزان محترم می‌­بایست وارد سایت مرکز به آدرس «www.23055.ir» شده و مطابق شکل زیر بر روی گزینه «ورود به پرتال» کلیک نمایند.

ورود به پرتال

 

در صفحه ظاهر شده، مطابق شکل ذیل لازم است کارآموزان از قسمت «ورود اعضا» نسبت به فعال‌سازی و ورود به محیط کاربری خود اقدام نمایند.

ورود اعضا

در صورت فعال نبودن حساب کاربری، ابتدا لازم است مطابق بخش 1 از شکل ذیل، از قسمت «فعال سازی حساب/ دریافت کلمه عبور» با ورود کد ملی، شماره موبایل و کد تصویر امنیتی، فعال‌سازی حساب صورت گیرد. در صورتی که پیش‌تر وارد حساب کاربری خود در پرتال مرکز شده باشند، از قسمت سمت چپ، بخش 2، نسبت به ورود به حساب کاربری خود اقدام می‌نمایند.

 

فعال سازی و ورود

 

ثبت درخواست پشتیبانی و اعلام حوزه قضایی

کارآموزان وکالت محترم، پس از ورود به محیط کاربری، از قسمت سربرگ «پشتیبانی»، بر روی گزینه «ثبت درخواست پشتیبانی» کلید می نمایند.

درخواست پشتیبانی

 

در ادامه وارد فرم مربوطه شده و می‌بایست به منظور ثبت درخواست، در قسمت «شرح درخواست» نسبت به انتخاب دپارتمان، موضوع درخواست و درج توضیحات اقدام نمایند. به منظور اعلام نظر نهایی خود در باب تغییر حوزه، در قلم اطلاعاتی دپارتمان، می بایست «کارآموزی وکالت» را انتخاب نمایند.

درخواست پشتیبانی - کارآموزی وکالت

 

در ادامه، پس از انتخاب کارآموزی وکالت، می‌بایست موضوع درخواست را مطابق تصویر ذیل، «قبولی‌های تغییر حوزه آزمون 1400 ویژه کارآموزان» انتخاب نمایند.

درخواست پشتیبانی - تغییر حوزه

 

در ادامه، کارآموزان محترم، در قلم اطلاعاتی «توضیحات» متن درخواست و تصمیم نهایی در باب تغییر حوزه قضایی، اعلام می‌نمایند. در انتها به منظور ثبت و ارسال درخواست، بر روی گزینه «ارسال» کلیک می‌نمایند.

درخواست پشتیبانی - توضیحات

 

پس از ثبت درخواست پشتیبانی و اعلام تصمیم نهایی، درخواست به کارتابل کارشناس کمیسیون کارآموزی وکالت جهت بررسی و انجام اقدامات لازم ارسال می‌گردد. پس از انجام فرایندهای مربوطه، نتیجه به اطلاع وکلای محترم خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *