راهنمای پرداخت هزینه کارآموزی برای کارآموز وکالت

مقدمه

کارآموزان وکالت، در زمان شروع دوره کارآموزی، در پرتال مرکز مباردت به ثبت درخواست کارآموزی وکالت نموده و پیش از مرحله انتخاب وکیل سرپرست، می‌بایست هزینه‌های دوره کارآموزی خود را پرداخت نمایند.

 

پرداخت هزینه کارآموزی

کارآموزان وکالت، پس از طی مراحل آغاز ثبت نام، تایید تعهدنامه و دریافت معرفی نامه مالیاتی، وارد مرحله پرداخت می‌شوند. در این مرحله، در بخش «جزئیات پرداخت»، نحوه پرداخت مشخص می‌شود.

 

پرداخت هزینه کارآموزی وکالت

 

با انتخاب گزینه «کامل» برای بخش «نحوه پرداخت»، کل مبلغ به صورت یکجا پرداخت می‌شود. در حالیکه با انتخاب گزینه «قسطی»، می‌توان پرداخت را به صورت قسطی انجام داد.

پرداخت اقساطی

 

با انتخاب گزینه «قسطی»، در بخش ظاهر شده می‌بایست تعداد اقساط را مشخص نمود که متناسب با آن، مبلغ هر قسط به صورت خودکار محاسبه می‌شود.

تعداد اقساط

 

لازم به ذکر است که، تعداد اقساط نمی‌تواند بیش از 3 قسط باشد و در صورت انتخاب تعداد بیشتر، کارآموزان با خطا مواجه می‌شوند. پس از ثبت تعداد اقساط، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک می‌شود.

خطای تعداد اقساط

 

با ثبت و ذخیره نحوه پرداخت، در صورتی که پرداخت به صورت قسطی باشد، در جدول ظاهر شده مطابق شکل زیر، تاریخ پرداخت هر قسط، مبلغ هر قسط و لینک پرداخت قسط اول نشان داده می‌شود.

جزئیات پرداخت

 

با کلیک بر روی لینک «ورود به فرم پرداخت قسط»، کارآموزان وارد بخش پرداخت می‌شوند.

بخش پرداخت

 

با کلیک بر روی گزینه پرداخت، کارآموزان به درگاه پرداخت متصل می‌شوند و می‌توانند نسبت به پرداخت خود اقدام نمایند.

درگاه پرداخت

تخفیف یا معافیت از پرداخت

کارآموزانی که به هر نحوی از انحا مشمول تخفیف و یا معافیت کامل از پرداخت هزینه‌های دوره کارآموزی می‌شوند، در مرحله پرداخت می‌توانند با ثبت تیک قلم اطلاعاتی «مشمول تخفیف یا معافیت هستم»، نسبت به دریافت تخفیف اقدام نمایند.

 

فرم پرداخت هزینه کارآموزی وکالت - کد تخفیف

 

پس از ثبت تیک این گزینه، تخفیف و یا معافیت اعمال می‌شود و مبلغ قابل پرداخت به‌روزرسانی می‌گردد.

فرم پرداخت هزینه کارآموزی وکالت - تغییر هزینه پرداخت

 

در ادامه بر روی گزینه «ورود به فرم پرداخت» کلیک می‌شود و پس از کلیک بر روی گزینه «پرداخت»، کارآموزان وارد درگاه پرداخت می‌گردند.

فرم پرداخت هزینه کارآموزی وکالت - ورود به پرداخت

 

فرم پرداخت

 

پس از پرداخت موفق هزینه‌های دوره کارآموزی به صورت الکترونیکی، کد رهگیری نمایش داده می‌شود و وضعیت به حالت پرداخت شده تغییر پیدا می‌کند.

به اشتراک گذاری مطلب:

این مطلب برای شما مفید بود؟

1

آخرین ویرایش: 14 تیر 1401

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.